background

Mind Septer

Yararlı ve kalıcı teknoloji ürünleri üreten, benzer düşünen insanlardan oluşan yenilikçi bir kolektif

Modern çağın dinamiklerini, inovatif bilişim ile birleştirme gayesi için doğdu.

Online dünyada yer alan bireysel ve kurumsal çalışmalara hayat veren, çağın yakın takipçisi ve öncüsü olma hedefi ile ilerlemektedir. Genç ve Dinamik Kadromuz ile dijital anlamda tüm ihtiyaçlarınızı karşılama amacıyla projelerinizi sürdürmekteyiz.

Hedeflerinize ve iş planınıza yönelik kreatif çözümler üreten uzman ekibimiz, dijital çağın pratik ve kaliteli hizmet anlayışını kullanıcılarla buluşturmaktadır. Mind Septer; tüm projelerinde stratejik bir hizmet anlayışı benimseyerek, inovatif Çözümler üreten başarılı bir yazılım şirketi olma başarısına ulaşmış, Müşteri memnuniyeti odaklı projeleri sayesinde kısa zamanda ivme kazanmıştır. Mind Septer; kaliteli, hızlı ve beklentilere uygun çalışma prensibi ile online dünyanın zirvedeki isimleri arasına yerleşmiştir.

Mind Septer'un geniş hizmet yelpazesinde; CRM Yazılımları, modüler ERP çözümleri, Online muhasebe yazılımları, E-ticaret sistemleri, B2B Sistemleri, Mobil uygulamalar, Kiralama yazılımları, Stok – Depo entegre sistemler ve şirketlere özel yazılımlar gibi bir çok seçenek mevcuttur. Mind Septer Paket yazılımların yetersizliğinden dolayı şirketlerin iç yapısına uygun ve özel istekleri destekleyen Yazılımlar geliştirir. Bunun dışında Mind Septer ekibi bu süreçlerin öncesi ve sonrasında gerekli olan Yazılım Danışmanlığı, Üretim Danışmanlığı, E-Ticaret Danışmanlığı, Sosyal Medya ve Reklam Danışmanlığı desteği ile sürekli müşterilerinin yanındadır. Dijital teknolojiler alanında özgün, müşteri odaklı ve etkin çalışmalar üreten Mind Septer; kullanıcılara daha efektif bir dijital dünyanın kapılarını aralamaktadır. Markanızın dijital dünyadaki konumu hakkında beklentilere uygun stratejiler geliştiren ve ilerleme sürecinizi hızlandıran Mind Septer; profesyonel hizmet dünyasında doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Modern çağın tekniklerini özverili hizmet anlayışı ile bünyesinde toplayan Mind Septer; uzun vadeli çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.